خانه / درباره من

درباره من

در حقیقت نباید مهم باشه که من کی هستم، اما از اونجایی که حتما برای شما مهم بوده که گذرتون به این صفحه افتاده در حد چند جمله خودم رو معرفی می کنم.

بگذارید برای معرفی از لوگو و نمادی که بهش اعتقاد دارم شروع کنم.چرخه آب و زندگی

ما فراموش می کنیم که چرخه آب و زندگی یکی هستند.

چرخه آب نماد من در زندگی هست و این جمله از آقای کوستئو توصیف کننده خوبی برای اون هست. معتقدم که زندگی من مثل آب میتونه در هر حالتی قرار بگیره و مهم این هست که در هر حالت قابلیت تبدیل شدن به حالت ایده آل وجود داره.

دانش آموخته مهندسی نرم افزار در دانشگاه خوارزمی تهران (تربیت معلم سابق) هستم. دوره کارشناسی را با رویکرد آمادگی برای بازار کار گذراندم و در طول تحصیل مشغول پروژه های تجاری شدم.

از اولین تجربیات من، اجرای پروژه های بانک اطلاعات جغرافیایی یا همان GIS بود. تجربیات بی نظیری را در این پروژه ها بدست آوردم و همچنان پروژه های قدیمی را با شوق و لذت می نگرم. در این سالها با دلفی و سی شارپ نرم افزار های ویندوزی می نوشتم و با دیتابیس SQL Server عشق بازی می کردم.

یکی از شانس های من تجربه لمس رشد تکنولوژی های توسعه نرم افزار است. ویژوال استودیو مایکروسافت را از نسخه ۶ تا نسخه ۲۰۱۹ تجربه کرده ام و اضافه شدن و حذف شدن منوهای مختلف آنها را درک کرده ام.

تجربه کارمندی را از شهرداری شیراز و بندرعباس دارم و در آن سالها برای خودم محصولی در خصوص نظارت بر عملکرد پیمانکاران شهرداری تولید کردم که همچنان نیز آن را بروزرسانی کرده و در شهرهای مختلف عرضه می کنم.

اکنون که در حال مطالعه این مطلب هستید به عنوان کارشناس سیستم های اطلاعاتی حوزه خرید در شرکت فولاد هرمزگان مشغول به کار هستم و تجربیات گرانبهایی را در این شرکت بدست آورده ام.

در حال حاضر به حوزه علوم داده و مدیریت فرآیند علاقه مند هستم و در اینخصوص مشغول مطالعه و کسب تجربه هستم. در این وب سایت مطالبی که از نظر خودم جالب توجه هستند را بازنشر میکنم. هر از گاهی هم از حس و حال خودم مطلبی خواهم نوشت.

جابر صادقی
این تصویر مربوط به سال ۱۳۸۳ هست…

به جز این وب سایت من را از طریق لینکدین و ویرگول نیز می توانید دنبال کنید.